Hakkımızda

Firmamız 1989 yılında Demir Sanayi Erdemit Caddesi 1 Nolu adreste 25 m2 lik bir alanda kuruldu. 

 

Başlarda hırdavat ve oto yedek parça satışı yapıyorduk.

Daha sonraları hırdavat malzemelerini azaltıp yedek parçaya ağırlık vermeye başladık.1991’de Ltd.Şti. olup Eskişehir Ottar’dan bayilik aldık.Bu arada dükkanımıza yakın yerleri kiralayıp depo olarak kullanmaya başladık.1995’de Ankara Oto An’dan yine aynı senenin sonuna doğru Ormak’tan bayilik aldık.

 

Artık Oto yedek parça alanında daha geniş kapsamlı hizmet vermeye başladık.

 

Raflarımızda ithal araçların parçalarına yer vermeye başladık.2003’de müşterilerimize daha iyi hizmet verebileceğimiz bir iş yeri satın aldık. Giriş 100m2 olan bu iş yerimizde daha çok çeşide yer vererek hizmetimizin seviyesini en üste çıkarttık. Daha Sonra Büyükşehir belediyesinin aldığı karar ile 2004 yazında İvedik  organize sanayi Bölgesi’ne taşındık. Burada çektiğimiz sıkıntılardan dolayı daha geniş ve ferah yeni bir yer satın aldık. 2006 yılı haziran ayında 1500 m2 kapalı alana sahip bir iş yerine taşındık. Halen burada değerli müşterilerimize 10 eleman ve  4 aracımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Birmot,Ali Uğurlu,Kırmak ve Kartaş Firmalarının Yetkili Bayii olup malzeme tedariki konusunda son derece titiz ve hassas davranmaya çalışıyoruz.

 

Amacımız ilk günkü vizyonumuz neyse o vizyondan taviz vermeden dürüst, ilkeli , seviyeli bir biçimde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektir.

 

               Saygılarımızla…

 

     Baysal Otomotiv Yedek Parça

     www.fiatyedekparcacim.com